Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Hela
#47071 Fajnie jeśli sprawa kończy się na podaniu witamin czy zmianie szamponu. Niestety u niektórych okazuje się to być łysieniem. Trzeba wdrożyć wtedy terapię, a czasem i skorzystać z przeszczepu włosów https://klinikaotco.pl/dzial/diagnostyka-i-terapia-lysienia/ Tak czy siak, proponuję wybrać się do lekarza, by czegoś nie przegapić.
By penny
#47086 A może by tak wypróbować jakąś maskę do włosów? Ja najczęściej robię maski z odżywki i olejku, może być np. olejek konopny. Nakładam maskę na włosy, zawijam głowę w folię spożywczą i trzymam tę miksturę ok 20-30 min i spłukuję. O samym olejku konopnym można poczytać tutaj https://olejkonopny5.pl/.
By ivona
#48419 Bardzo często właśnie wypadające włosy mają związek z chorobą lub po prostu niedoborami, warto się pod tym kątem przebadać. Myślę też, że dobrym rozwiązaniem mogłaby być peruka https://perukakrakow.pl/peruki-naturalne-krakow/ , ona pomoże poczuć się na nowo piękną w przypadku kiedy nasze włosy proszą się o pomstę do nieba
By larvek
#48573 Wiecie co ja dość długo lekceważyłem ten problem i teraz czytam na stronach takich jak https://transplantacjawlosow.pl/ o możliwych metodach przeszczepu, o tym jak to przebiega i ile kosztuje.... wiadomo, że tak jak piszecie można ogarnac perukę problem w tym, że ja mam 32 lata i nie chce chodzic w peruce i przeszczep to chyba moja jedyna mozliwosc. Jest tu ktos, kto jest po takim zabiegu? Jak efekty i jaka metoda najlepiej jak juz?
By haarr
#52499 Aby włosy nie wypadały to po pierwsze trzeba sie dobrze odzywiac, a po drugie znalezc dobry szampon do włosów. Ja korzystam z tych szamponów, które znalazłam w ofercie hurtowni fryzjerskiej https://ktpi.pl/category/pielegnacja-szampony zerknijcie i mysle, ze kazdy znajdzie cos dla siebie.
By selon
#52621 U mnie przy jednym czesaniu, to jakies 2-3 włosy, czasami w ogóle. Więcej wypada po myciu, czy wcierkowaniu, ale jest to normalna ilość. Teraz się już u mnie unormowało, ale jakiś rok temu przez ogromny stres, wypadło mi jakieś 3/4 włosów. Codziennie ze szczotki wyciągałam ogromny kłębek oraz w ciągu dnia znajdowałam włosy na ramionach i wszędzie gdzie się tylko dało... Jak już poradzilam sobie ze stresem to bardzo pomogły mi wcierki, ale to była mniej więcej 0,5 roczna walka o to, żeby nie wypadały. I teraz sobie bardzo ładnie rosną i jest mnóstwo babyhair ;)

Jeśli miałabym tutaj polecić najlepsze kosmetyki na wypadanie włosów, to będzie to seria kosmetyków Delpos: https://delpos.pl/ Fakt, ze nie jest to seria najtańszych kosmetyków, ale mają dobre działanie.
By Moniaa36
#53005 Mnie pomogła złota wcierka kaminomoto. Regularne wcieranie w skalp pobudza porost włosów i po miesiącu stosowania miałam mnóstwo baby hair.