Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Inal
#17135 Na wypadające włosy to najlepsza jest rada dobrego specjalisty. Ja osobiście chodzę do Berendowicz&Kublin. Mają kilkanście salonów fryzjerskich: http://www.berendowicz-kublin.pl/salony-fryzjerskie-akademii-berendowiczkublin/. Działają w kilku miastach w Polsce więc napewno jakiegoś masz po blisku.
By Aini
#17234 Problem z wypadającymi włosami ma wbrew pozorom wielu ludzi. najlepiej byłoby udać się do dermatologa i spytać o radę, bo przyczyn też może być kilka.
By danutella42
#17269 Warto spróbować wykonać zabieg, jakim jest olejowanie włosów. Wypadaniu włosów zapobiega olejek rycynowy, który można kupić w każdej aptece. Na tej stronie również zostały opisane sposoby wykonywania olejowania. Polecam, bo sama stosowałam i mi pomogło.
By linka
#17499 Na wypadające włosy, najlepiej kupić dobre kosmetyki :) Moja siostra od jakiegoś czasu korzysta z odżywek PERFECT ME JF Malcolm :) Jest zadowolona, po regularnym stosowaniu jej włosy są miłe w dotyku :) Marka organizuje konkurs, więc myślę, że warto skorzystać i wygrać fajne produkty, a nawet wycieczkę do Londynu! :D Szczegóły konkursu poznacie tutaj: http://www.jestesdoskonala.pl/