Dyskusje o prezentach dla dzieci
By Karinka
#15540 No pewnie, że na początku dobrze jest kupować takie prezenty, które odciążą rodziców. W końcu dziecko i tak nie będzie ich świadome. Dlatego ja polecam jakieś fajne ubranka, na przykład Mayoral 2016 http://mala-mi.com.pl/pl/content/10-kat ... 016-junior wyglądają wspaniale, a przy tym są najlepszej jakości na rynku, przynajmniej moim subiektywnym zdaniem :)
By joel
#15850 Też mi się wydaje, że to dobry pomysł, tylko trzeba się zapytać rodziców co chcieliby aby znalazło się w takiej wyprawce, bo pewnie będzie im miło samodzielnie zdecydować np. o kolorystce ubranek. Osobiście mogę napisać, że zawsze mi się wydawało że takie rzeczy najlepiej zostawiać rodzicom (że oni mają swoje upodobania i wizję jakie rzeczy chcą, dotyczy to wspomnianej kolorystki czy też rodzaju ubranek) ale teraz patrze na to inaczej. Myślę, że kupowanie czego dla Maluszka to wyraz troski ze strony dziadków czy innych bliskich i może być odbierany tylko jako coś dobrego, pozytywnego. Ja kombinezon dla siostrzenicy zamówiłem na http://www.smyk.com/ubrania-buty i muszę przyznać, że spodobał się nie tylko rodzicom, ale i samej zainteresowanej.
Ostatnio edytowano Śr kwi 06, 2016 7:53 pm przez joel, łącznie edytowano 1 raz
By joel
#15851 Ale jak pisałem wyżej, ZAWSZE lepiej się skonsultować, by przekonać się że idziemy "dobrym tropem". :)
By piwok
#16181 jeśli chcesz wydać znośne pieniądze na wyprawkę i zawrzeć w niej sporo fajnych gadżetów i ubranek, nie przepłacaj w sklepach stacjonarnych tylko zacznij robić zakupy online. Co do ubranek to zdecydowanie polecam ten sklep z modnymi i markowymi ubrankami http://www.kapisklep.pl/t-shirty-c-20_54.html
By mariola685
#16640 Może nie cała wyprawka, ale jakaś część, np. plecak. Takie plecaki szkolne dla dzieci to wielki wybór i czasem bardzo kosztowny, można taki prezent kupić i rodzicom problem mniejszy już zrobić, bo będzie kupiony. Ale najlepiej taki jak dziecko chciałoby dostać. W tym temacie najlepiej podpytać.
By monikabert90
#23639 Moim zdaniem wyprawka to bardzo dobry pomysł. W skład takiej wyprawki może wchodzić m.in. pościel dla dzieci. W sklepie https://www.lilulay.com/pl/61-posciele znajdziesz naprawdę przepiękne, ręcznie wykańczane pościele - moim zdaniem będzie to doskonały pomysł na prezent :)
By Emis
#23707 Z tą wyprawką to bywa różnie. A jeśli już planujecie takie prezenty to spójrzcie sobie tutaj http://fundacjapociecha.pl/powrotdoszkoly/ . Ta fundacja zajmuje się właśnie pomaganiem rodzicom w kompletowaniu wyprawek dla dzieci. Może i wy byście się dołączyli do tej akcji? :)