Dyskusje o prezentach dla dzieci
By Arek9
#36383 Moim zdaniem to znakomity pomysł. Można kupić różne potrzebne rzeczy np. na jesienny spacer z dzieckiem czy do zabawy. Mogę polecić ten sklep internetowy https://4kidspoint.pl/385-spacer-i-podroz bo mają bardzo fajny wybór różnego rodzaju akcesoriów czy zabawek dla dzieci, w dobrych cenach. Dla mnie dużym atutem jest też możliwość zamawiania przez internet - bardzo wygodne rozwiązanie.
By martam
#36460 Coś przydatnego możesz kupić, pewne akcesoria zawsze się przydadzą. Bardzo fajna jest na przykład moim zdaniem bestway wanienka. Dmuchana, nie zajmuje wiele miejsca, łatwo się ją transportuje. Uważam, że to bardzo przydatny gadżet.
By kejti
#37085 Uważam, że elementy wyprawki mogą być naprawdę dobrą opcją na prezent. Może też przydać się coś do pokoju malucha, na przykład naklejki na ścianę dla dzieci. Przepiękne kolorowe propozycje widziałam tutaj: https://www.trilli.pl/naklejki-na-sciane-dla-dzieci-c-29_52.html. Jestem pewna, że te propozycje przypadną Wam też do gustu.
By heweea
#38237 Moim zdaniem pomysł z podarowaniem wyprawki na prezent jest super. Młodzi rodzicie mają i tak mnóstwo wydatków więc na pewno taki prezent odciąży ich domowy budżet. Jak będziecie kompletować wyprawkę to nie zapomnijcie kupić aspiratora do nosa. Bardzo fajny i prosty w użyciu jest katarek plus complete . Taki aspirator zawsze się przydaje bowiem podczas infekcji można nim skutecznie udrożnić zatkany nosek. Myślę, że aspirator powinien znaleźć się w każdym domu, w którym pojawia się dziecko.
By manna
#39737 Personalnie skomponowana wyprawka dla maluszka to zawsze dobry pomysł. Takie najpotrzebniejsze akcesoria pomogą rodzicom odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Zawsze wręczam takie samodzielnie skomponowane wyprawki wszystkim koleżankom spodziewającym się maleństwa. Od pewnego czasu do zestawów dodaję też kaszki bezmleczne marki Holle, które nie zwierają glutenu, cukru i soli.
By Opuncjjja
#39747 Sporą popularnością cieszą się obecnie zwłaszcza praktyczne zestawy kąpielowe, dzięki którym pielęgnacja dzieci staje się znacznie prostsza i bardziej bezpieczna. Polecam więc zakupić taki zestaw, sam, a jestem jego szczęśliwą posiadaczką i zapewniam, że bezpieczna wanienka czy szczelny nocnik z pozytywką prędzej czy później okażą się bardzo potrzebne. Stawiajmy więc na praktyczne wyprawki.:)
By fifika
#39763 Ja ja uważam że wyprawka może być bardzo fajnym prezentem, zresztą zawsze można podpytać jaki prezent będzie najlepszy dla młodej mamy i dziecka. Jeżeli będziecie poszukiwać funkcjonalnego, komfortowego, solidnego i stabilnego wózka o ja polecam Easygo Virage Ecco. Sama posiadam ten model i jestem z niego bardzo zadowolona, bo posiada on dużą i wygodną gondolę którą można złożyć na płasko. A dzięki amortyzowanym kołom z poliuretany mamy zapewniony większy komfort.