Dyskusje o prezentach dla dzieci
By Milagros21
#40185 Sama kupowałam taki fajny zestaw ubranek jako prezent i mama była zadowolona. Jak wiadomo ubranek dla dziecka nigdy za wiele. Mój synek miał refluks, więc uwierzcie, wiem co mówię ;) Ja kupiłam coś takiego https://www.newyorkstyle.pl/pl/c/WYPRAWKI/74 wybrałam 5 częściowe. Ładnie zapakowane, ładny wzór i z tego co mówiła obdarowana mama nawet po praniu nic się z tym nie działo.
By Amanda
#41605 Wkrótce wybieram się do przyjaciółki w odwiedziny, w końcu urodziła synka. Zastanawiam się co mogło by jej się przydać.Wtedy wpadłam na pomysł,że może kupię jej taki organizer do wózka. Może takiego jeszcze nie ma. W internecie znalazłam bardzo fajne i niedrogie takie organizery na organizer do wózka. A wam przydały się takie organizery?
By pocket
#43886 Ja myślę, że dla każdej mamy przyda się coś takiego jak kokonik. Chroni niemowlę przed sturlaniem się, sprawdzą się w łóżeczku, zapewniającochronę przed możliwym uderzeniem się np. w barierkę. Ja sobie zamówiłam taki kokonik na stronie sklepu https://baby-stars.pl/ . Polecam odwiedzić, bo mają bardzo ładne rzeczy!
By Adka
#44081 Wyprawka dla maluszka to świetny pomysł. Siostra taki mi sprezentowała z sensillo, było tam większość najpotrzebniejszych rzeczy dla mojego bobaska. Cieszę się że dostałam od niej taki a nie inny prezent przynajmniej nie musiałam latać za rzeczami po sklepach ;)
By anabelle30
#44179 To bardzo dobry pomysł. Ja kupuję dużo rzeczy dla maluchów przez internet, ale najbardziej lubię takie robione ręcznie. Polecam Ci ręczniki bambusowe dla dzieci, których nigdy nie jest dość. Ręczniki z Koalahm są delikatne i łagodne dla skóry także nie musisz się martwić o wnusia ;)
By Nostalgia
#44616 Wyprawkę raczej zostawiłabym rodzicom ale takie kilak przydatnych rzeczy na pewno bym kupiłą od siebie, takich jak np kilka par bucików. Ciekawe modele dla maluszków znalazłam tutaj https://cocokids.com.pl mają naprawdę ciekawe modele u siebie.
By stejsi
#44650 Mówimy tutaj o wyprawce do szkoł dla dziecka, bo jeżeli tak to warto zajrzeć tutaj https://e-sap.pl mają naprawdę szeroki wybór artykułów szkolnych, biurowych i nie tylko. Na pewno dobierzesz coś ciekawego dla dziecka.
By witekkowal
#45157 Jak najbardziej to fajna rzecz. Można tym bardzo pomóc rodzicom. Nie ma sensu kupowania niepotrzebnej zabawki, skoro można zrobić fajną wyprawkę. Zobacz tutaj - https://www.aptekagemini.pl/manufacturer/bocioland ile masz do wyboru rzeczy na wyprawkę. W sieci znajdziesz takie rzeczy dużo taniej.