Dyskusje o prezentach dla kobiet
By AnetkaS
#32362
zosia88 napisał(a):Moja przyjaciółka ma niedługo 30 urodziny. Pomyslałam, że może byłoby fajnie nie kupować jej żadnej materialnej rzeczy, a wykupić pakiet na jakiś zabieg w salonie piękności? Zastanawiam się tylko nad tym jaki powinien to być zabieg. Czy może jakiś zabieg na twarz, a może lepiej masaż żeby nie pomyślała że wygląda staro :D? Nie wchodzi w grę karta z kwotą do wykorzystania w salonie bo chciałabym sama wybrać coś dla niej. Jak sądzicie co byłoby najlepsze? Myślę, że maksimum jakie chciałabym wydać na taki prezent to 150zł. Mieszkamy w Warszawie, więc jeśli macie jakieś konkretne propozycje w konkretnych miejscach to też byłoby super :)


Wydaje mi się, że przedłużanie rzęs mogłoby być dobrym pomysłem. Teraz wiele kobiet na taki zabieg się decyduje. Trzeba tylko po zabiegu pamiętać, żeby odpowiednio takie rzęsy pielęgnować. Jeśli zdecydujesz się wykupić taki zabieg, to możesz koleżance podesłać ten artykuł o pielęgnacji rzęs: https://beautylashes.pl/aktualnosci/23-naturalne-czy-sztuczne-rzesy-kilka-rad-dotyczacych-pielegnacji
By WakacjeJuzSa
#32499 Moja koleżanka ostatnio dużo mówiła o depilacji laserowej pach. Powiem szczerze, że trochę to dla mnie dziwne, bo wystarczy przejechać parę razy maszynką do golenia i po sprawie, ale przedstawiała wiele argumentów przemawiających za takim zabiegiem i muszę przyznać, że były one bardzo sensowne jak brak podrażnień skóry po goleniu czy idealnie gładka skóra po zabiegu. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-pach/.
By PepeszE
#32745 Wydaje mi się, że najlepszym pomysłem na takie zabiegi będzie depilacja laserowa. Oczywiście trzeba wybrać odpowiedni gabinet zajmujący się takimi formami depilacji jak https://vectusgdynia.pl. Jestem pewny, że będzie to niezapomniane przeżycie dla was wszystkich, a także duże ułatwienie w życiu, bo nie będzie trzeba sobie codziennie golić nóg :)
By szafirek
#33017 Wydaje mi się, że świetną opcją byłoby wykupienie jej zabiegu depilacji laserem. Ja ostatnio zdecydowałam się na usunięcie włosków z okolic pachwin. Na stronie: https://depilacjagdynia.pl/depilacja-laserowa-pachwin/ znalazła wiele informacji na ten temat, zerknij sobie ;)
By wiolasa
#33071 Hmm a może jakiś laserowy peeling albo lifting skóry? Ja ostatnio zafundowałam sobie taką przyjemność u http://dermapoint.pl/laseroterapia/ i efekty są genialne :mrgreen: Jestem już po czterdziestce a po tym zabiegu czuję się jakbym miała co najmniej dziesięć lat mniej! Laseroterapia to naprawdę genialna sprawa, może rozwiązać wiele problemów skórnych :)
By adik356
#36286 Możesz wykupić jej zabieg depilacji laserowej - na pewno będzie Ci wdzięczna. Trzeba tylko pamiętać o tym, aby wykupić zabieg u profesjonalnej kosmetyczki. Ją, można znaleźć za pośrednictwem portalu internetowego https://www.moment.pl/depilacja/depilacja-laserowa
By Bella89
#36801 A mi ostatnio koleżanka pokazywała się w swoich pięknych, doklejanych rzęsach. Naprawdę wyglądała niesamowicie. Jak się okazało wszystko to zawdzięcza salonowi http://mosbeauty.pl/ . Ja też planuję zapisać się do nich. Tym bardziej, że zabiegi nie są u nich jakoś drogie.