Dyskusje o prezentach dla kobiet

By wiolasa
#29824 Moim zdaniem depilacja byłaby tutaj naprawdę fajną opcją. A skąd jest ta Twoja koleżanka... ? Bo wiesz, jeśli jest czasem z Krakowa, to możesz jej znaleźć jakiś dobry gabinet, który zajmuje się właśnie depilacją na stronie https://www.moment.pl/depilacja/krakow . Wydaje mi się, że to będzie najlepsza opcja. Przecież każda dziewczyna powinna się ucieszyć z takiego zabiegu.
By Kirssteen
#30844 Fajna w sumie opcja. Możecie postawić na konkretny zabieg jak jesteście pewni tego z czego się ucieszy albo po prostu zrobić prezent na zasadzie vouchera. Polecałabym bardzo fajny salon również w Katowicach http://ecoclinic.com.pl Zajmuja się bardzo wieloma zabiegami kosmetycznymi, a i także depilacjami, masażami itp.
By bierendaa
#30970 Z zabiegami kosmetycznymi może być różnie. Najlepiej jak sobie koleżanka sama coś wybierze i się zapisze. Postawcie może na coś, na co sama raczej by się tak o nie zapisała :) Myślę, że masaż klasyczny od http://medicaspa.pl/nasza-oferta/masaze ... klasyczny/ będzie świetną opcją. Generalnie na takie zabiegi mało kto sam od siebie się zapisuje, a nikt dobrym masażem nie pogardzi.
By AnetkaS
#32362
zosia88 napisał(a):Moja przyjaciółka ma niedługo 30 urodziny. Pomyslałam, że może byłoby fajnie nie kupować jej żadnej materialnej rzeczy, a wykupić pakiet na jakiś zabieg w salonie piękności? Zastanawiam się tylko nad tym jaki powinien to być zabieg. Czy może jakiś zabieg na twarz, a może lepiej masaż żeby nie pomyślała że wygląda staro :D? Nie wchodzi w grę karta z kwotą do wykorzystania w salonie bo chciałabym sama wybrać coś dla niej. Jak sądzicie co byłoby najlepsze? Myślę, że maksimum jakie chciałabym wydać na taki prezent to 150zł. Mieszkamy w Warszawie, więc jeśli macie jakieś konkretne propozycje w konkretnych miejscach to też byłoby super :)


Wydaje mi się, że przedłużanie rzęs mogłoby być dobrym pomysłem. Teraz wiele kobiet na taki zabieg się decyduje. Trzeba tylko po zabiegu pamiętać, żeby odpowiednio takie rzęsy pielęgnować. Jeśli zdecydujesz się wykupić taki zabieg, to możesz koleżance podesłać ten artykuł o pielęgnacji rzęs: https://beautylashes.pl/aktualnosci/23-naturalne-czy-sztuczne-rzesy-kilka-rad-dotyczacych-pielegnacji
By WakacjeJuzSa
#32499 Moja koleżanka ostatnio dużo mówiła o depilacji laserowej pach. Powiem szczerze, że trochę to dla mnie dziwne, bo wystarczy przejechać parę razy maszynką do golenia i po sprawie, ale przedstawiała wiele argumentów przemawiających za takim zabiegiem i muszę przyznać, że były one bardzo sensowne jak brak podrażnień skóry po goleniu czy idealnie gładka skóra po zabiegu. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-pach/.
By PepeszE
#32745 Wydaje mi się, że najlepszym pomysłem na takie zabiegi będzie depilacja laserowa. Oczywiście trzeba wybrać odpowiedni gabinet zajmujący się takimi formami depilacji jak https://vectusgdynia.pl. Jestem pewny, że będzie to niezapomniane przeżycie dla was wszystkich, a także duże ułatwienie w życiu, bo nie będzie trzeba sobie codziennie golić nóg :)