Dyskusje o prezentach dla kobiet
By szafirek
#33017 Wydaje mi się, że świetną opcją byłoby wykupienie jej zabiegu depilacji laserem. Ja ostatnio zdecydowałam się na usunięcie włosków z okolic pachwin. Na stronie: https://depilacjagdynia.pl/depilacja-laserowa-pachwin/ znalazła wiele informacji na ten temat, zerknij sobie ;)

By wiolasa
#33071 Hmm a może jakiś laserowy peeling albo lifting skóry? Ja ostatnio zafundowałam sobie taką przyjemność u http://dermapoint.pl/laseroterapia/ i efekty są genialne :mrgreen: Jestem już po czterdziestce a po tym zabiegu czuję się jakbym miała co najmniej dziesięć lat mniej! Laseroterapia to naprawdę genialna sprawa, może rozwiązać wiele problemów skórnych :)
By adik356
#36286 Możesz wykupić jej zabieg depilacji laserowej - na pewno będzie Ci wdzięczna. Trzeba tylko pamiętać o tym, aby wykupić zabieg u profesjonalnej kosmetyczki. Ją, można znaleźć za pośrednictwem portalu internetowego https://www.moment.pl/depilacja/depilacja-laserowa
By Bella89
#36801 A mi ostatnio koleżanka pokazywała się w swoich pięknych, doklejanych rzęsach. Naprawdę wyglądała niesamowicie. Jak się okazało wszystko to zawdzięcza salonowi http://mosbeauty.pl/ . Ja też planuję zapisać się do nich. Tym bardziej, że zabiegi nie są u nich jakoś drogie.
By helguzia
#37405 Profesjonalny peeling to bardzo dobry pomysł na prezent dla każdej kobiety więc koleżanka na pewno będzie zadowolona. Ja mam bardzo pozytywne odczucia jeśli chodzi o peelingi z wykorzystaniem kwasu migdałowego, tu możecie poczytać więcej na temat jego działania i skuteczności https://www.moment.pl/blog/kwas-migdalowy/. Ma działanie antybakteryjne, złuszczające i odświeżające. Da się też zauważyć wyrazne odmłodzenie skóry :)
By Izyda
#37940 To bardzo dobry pomysł, ale ja bym proponowała na przykład osocze bogatopłytkowe albo mezoterapię w klinice Novoderm w Łodzi. Obecnie są promocyjne ceny i warto to wykorzystać. Sama taki prezent robię swojej siostrze, która bardzo chciała poprawić elastyczność, gładkość i napięcie skóry wokół oczu. W dodatku zespół lekarzy to profesjonaliści, którzy przy procedurach stosują najnowocześniejszy sprzęt medyczny.
By Milagros21
#37972 Jeśli koleżanka się nie obrazi to czemu nie ;) Może lepiej jakieś zaproszenie ogólne niż konkretny zabieg? Albo zapytaj koleżanki, co by chciała :) Ja polecam http://www.panekclinic.pl, gdzie oferują różne zabiegi typu laseroterapia, usuwanie zmarszczek, powiększanie ust itd. Myślę, że każda kobieta coś interesującego dla siebie tam znajdzie.
By nboss
#38485 a czy taka depilacja laserem nie będzie dobrym pomysłem? Takie zabiegi są często popularne, szczególnie wśród kobiet. Bardzo poleca się ostatnio zabieg laserem Vectus https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/ ... ar-vectus/ , w Gdyni jest możliwa również konsultacja.. może warto?