Dyskusje o prezentach dla kobiet
By zosia88
#10411 Moja przyjaciółka ma niedługo 30 urodziny. Pomyslałam, że może byłoby fajnie nie kupować jej żadnej materialnej rzeczy, a wykupić pakiet na jakiś zabieg w salonie piękności? Zastanawiam się tylko nad tym jaki powinien to być zabieg. Czy może jakiś zabieg na twarz, a może lepiej masaż żeby nie pomyślała że wygląda staro :D? Nie wchodzi w grę karta z kwotą do wykorzystania w salonie bo chciałabym sama wybrać coś dla niej. Jak sądzicie co byłoby najlepsze? Myślę, że maksimum jakie chciałabym wydać na taki prezent to 150zł. Mieszkamy w Warszawie, więc jeśli macie jakieś konkretne propozycje w konkretnych miejscach to też byłoby super :)

By monika.l
#10420 Ja w Warszawie chodzę do Kliniki Idealist, to jest na Chodkiewicza. Mają tam dość często różnego rodzaju promocje, a nawet i bez promocji powinnaś znaleźć coś ciekawego dla koleżanki. Może np. masaż + manicure? To byłby super prezent, sama chcialabym taki zostać. Tutaj masz link z ofertą takich zabiegów upominkowych http://pieknosc-spa.pl/zaproszenia-upominkowe/
By blanka
#10505 A może Venus Freeze? Ostatnio dużo kobiet mówi o tym zabiegu, a widziałam, e to nowość w vicihair.pl w Krakowie (swoją drogą przenieśli swoją działalność na ul. Stanisława 2) wydaje mi się, że taki zabieg przypadłby do gustu każdej kobiecie ;)
By lilka91
#10967 Może zamiast zabiegu kosmetycznego kup koleżance jakieś kosmetyki dobrej jakości np z http://www.farmana.pl/? Myślę, że zabieg jest dość drogi i nie warto sponsorować go zwykłej koleżance - chyba ze jest to dobra przyjaciółka wtedy to co innego :) Pomyśl też o jakims wypadzie na kawę czy do kina :)
By Poziomka
#11275 Ja zawsze kupuję mamie czy ogólnie kobietom kosmetyki, stawiam na dobre marki jak Clarins czy Guerlain. I wcale nie oznacza to ogromnego wydatku, bo na perfumeriawiki.pl można znaleźć promocyjne ceny :)
By mathiass
#11752 Wyjątkowy prezent dla smakoszy herbaty i nie tylko.
Obrazek
Prezent który urozmaica zwykłe picie herbaty i wzbogaca wygląd wnętrza.
Chińska metoda parzenia herbaty KungFuCza, to istne przedstawienie urozmaicające każde spotkanie.
Obrazek
Już w ósmym wieku w Chinach na dworze Cesarza parzenie herbaty było czymś wyjątkowym.
Nie zastanawiaj się więcej tylko odwiedź nas na naszych stronach! ^^
Obrazek
http://kungfutea.pl/
https://www.facebook.com/KungFuHerbata?ref=aymt_homepage_panel