Jedyne miejsce w którym można dodawać reklamy sklepów.
By krejzolka
#31182 Pytanie o zagraniczne zakupy - przelewy robicie poprzez swój bank czy też poprzez jakąś platformę? Czytałam ostatnio na https://www.przelewy24.pl/blog/przelewy-zagraniczne-i-ich-realizacja-za-pomoca-przelewy24, ze przelewy zagraniczne można robić przez przelewy24, w efekcie czego płatności bardzo szybko docierają do odbiorcy, a przy przelewach przez mój bank to zazwyczaj kilka dni mijało.

By Amanda
#31600 A co z dostawcą ? Jak dla mnie kurier to będzie dużo lepsza opcja. Zazwyczaj mają oni dużo większy zakres usług i możecie wysłać praktycznie wszystko za pomocą ich usług transportowych. Wiadomo, że nie każdy kurier przewiezie wam wszystko, ale mozecie z łatwością znaleźć sobie odpowiedniego kuriera do waszej dowolnej paczki za pomocą takich firm jak db schenker kontakt https://www.brokerkurier.pl/kontakt-z-k ... b-schenker dowiedziałam się jaki kurier ma najlepszą ofertę na przesyłki.
By Arkadia
#31877 Dla mnie najlepszym dostawcą, gdy robię takie zakupy i przesyłam do kraju, jest tani kurier zagranica https://www.flypak.pl/ . Nie muszę się martwić o zagubienie przesyłki ani o to, czy faktycznie ją ubezpieczyli, jeśli tego chcę. Poza tym korzystam jako firma ze świetnego rabatu i dlatego współpraca z nimi mi się opłaca. Polecam tego przewoźnika, jeśli zależy wam na solidnej obsłudze waszych paczek.