Jedyne miejsce w którym można dodawać reklamy sklepów.
By tymekalex91
#50709 Właśnie jestem na etapie prac elektrycznych i zastanawiam się czy zakładać alarm. Rozmawiałem z różnymi osobami i zdania są podzielone w tej tematyce. Znalazłem firmę która zajem się montażem http://wkaczorowski.pl. Myślałam również o założeniu atrapy kamery do odstraszenia potencjalnych chętnych w zwiedzaniu mojego domu w czasie mojej nieobecności. A Wy macie alarm?
By Anka21
#53085 Jasne, że tak. Przecież takie rzeczy powinny być standardem w każdej firmie. Dziwi mnie to, że nie wszyscy są tego świadomi. Najlepiej zajrzyjcie do https://topgadget.pl/sklep/komputery/ i tam sprawdźcie, jaki alarm mógłby się sprawdzić w Waszym przypadku. To świetna rzecz, miejcie to na uwadze już teraz.
By DeadMan
#53715 Nie ma co  się nawet zastanawiać, bo taki alarm to w zasadzie same korzyści. Ja mam taki alarm i monitoring przy swoim domu i jestem bardzo zadowolony. Warto jednak postawić na dobrej jakości urządzenia, dlatego kamer i innych potrzebnych rzeczy polecałbym szukać na https://www.alkam-security.pl/monitoring-domu/.

;)