Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By ArkadiuSz
#44845 Chciałbym sprawić sobie prezent i szukam dobrej propozycji w zakresie laptopów biznesowych. Macie może dla mnie jakieś wskazówki na co warto zwrócić uwagę przy takim wyborze oraz w jakim zakresie cenowym szukać takiego modelu, pozdrawiam!
By Irekk
#44905 No to może warto w takim razie zwróć uwagę na propozycje dostępne w ofercie sklepu https://korzystneit.pl/ gdzie znajdziesz m.in propozycje laptopów od HP ZBook i jak do tej pory nie mam zastrzeżeń są oczywiście mocniejsze i słabsze wersje, ale wiele zależy od dokładniejszych wymagań oraz budżetu.
By PatrycjaM
#45058
Irekk napisał(a):No to może warto w takim razie zwróć uwagę na propozycje dostępne w ofercie sklepu https://korzystneit.pl/ gdzie znajdziesz m.in propozycje laptopów od HP ZBook i jak do tej pory nie mam zastrzeżeń są oczywiście mocniejsze i słabsze wersje, ale wiele zależy od dokładniejszych wymagań oraz budżetu.


Czemu nie, jeśli masz budżet i chcesz rzeczywiście mieć porządny sprzęt to warto zwrócić uwagę na korzystneit.pl i propozycje jakie przygotowali w tym od HP, czy Lenovo ThinkPAD.
By EmilKryl
#45212 Fajny temat i dobrze, że tutaj zajrzałam bo też będę szukała nowego sprzętu dla siebie, a dokładnie chodzi o laptopa do pracy przy tworzeniu projektów budowlanych oraz drogowych.
By ArkadiuSz
#45384 Dziękuję Wa za wszystkie podpowiedzi! Z chęcią sprawdzę co tam ciekawego przygotowali i jeśli będą miał jakieś pytania to na pewno się odezwę. Natomiast rzeczywiście macie rację, że na tym nie ma co oszczędzać.
By Adka
#55542 Właśnie apropo laptopa to potrzebuję pomocny na takich urządzeniach kompletnie się nie znam a potrzebuję czegoś dobrej jakości w przystępnej cenie. Może wy mi coś doradzicie ;)