Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By milksko
#17982 Też używam zamienników, wg mnie nie ma dużej różnicy między nimi a oryginałami pod warunkiem że wybierze się te sprawdzonej jakości, ja kupuję actisy do swojego urządzenia i są ok, wydajność też dobra, nic się nie rozmazuje.
By truska
#26478 Dobrej jakości sa zamienniki Active jet, nawet zdjecia na nich można druknąć, są tańsze od oryginałów a dają radę.
By ruskoff
#32422 Dobry jest sklep https://dobretonery.pl/ po pierwsze dlatego, że zamienników mają wiele w swojej ofercie i w dodatku dobrej jakości. Cenowo też jest całkiem okej od kilku miesiecy zamawiam i jestem zadowolony takze jak szukaliscie czegos sprawdzonego to polecam zajrzec w wolnej chwili ;)
By monikabert90
#33405 Czasami zdarza mi się kupować zamienniki, a czasami tusze oryginalne.Zazwyczaj kupuję je w sklepie https://mar-ton.pl, który stacjonarnie mieści się w Krakowie. Wiem, że zawsze mogę tam liczyć na niskie ceny oraz fachowe doradztwo. Zawsze oddaję też tam drukarkę do naprawy kiedy coś zaczyna w niej szwankować. Chwila moment i jest po usterce, obsługa w dodatku bardzo miła :)
By wiolasa
#33703 Również używam zamienników i naprawdę sobie chwalę takie rozwiązanie :) Osobiście zamawiam zawsze ten produkt- https://gptoner.pl/Toner-do-Brother-TN- ... FC-L2712dn i jestem z niego bardzo zadowolona! Drukuje dokładnie tak jak oryginał i osobiście nie widzę pomiędzy nimi żadnej różnicy. A cena jest znacznie niższa :)