Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By gosiagosia
#4788 Cześć :) Zbliża się Mikołaj, Gwiazdka, a mój mąż ma jeszcze po drodze urodziny... Pomyślałam, że jeden z prezentów będzie nieco bardziej praktyczny. Chcę zamówić przez e-atramenty.pl zamienniki do drukarki , takie same, jakie zwykle zamawia mój luby. Myślicie, że taki prezent to przegięcie? Lepsze to niż skarpetki, heh... Mężczyźni lubią ponoć praktyczne prezenty. Minus taki, że zna cenę :(

By Gabryella
#4796 co mu się spodoba to powinnaś sama wiedzieć, ja osobiście tego bym nie kupiła. Jeśli miałabym kupić coś praktycznego to może maszynkę do golenia, koszulę, jakąś fajną poduszkę (praktyczne i pamiątka). Mój też lubi praktyczne prezenty, ale podejrzewam że z zamienników mój akurat by się nie ucieszył
By monikabert90
#33141 Wydaje mi się, że jeżeli już kupujemy komuś tusze do drukarki w prezencie, to powinny być to tusze oryginalne, a nie zamienniki. Ja takie tusze już od dłuższego czasu zamawiam na https://www.drukuj24.pl/wklad-atramentowy-czz0zae-black-65ml-oryginalny.html, w sklepie wcale nie mają wygórowanych cen, więc polecam tam zajrzeć, na pewno nie będziecie zawiedzeni :)