Dyskusje o prezentach ślubnych
By nala1
#19574 wiem że może post nie na temat, ale jednak coś o ślubie ;) a więc nie mam pojęcia jakie zamówić zaproszenia na mój ślub! szukałam już wszędzie (nawet w lokalnej kwiaciarni oglądałam, ale no nie spodobały mi się) i jedynie zaciekawiły mnie z tej strony https://z-milosci.pl/ . co o nich sądzicie? zamawiał już ktoś z tego sklepu? jeżeli macie jakieś inne w podobnym stylu co te to bardzo bym prosiła o propozycje :)
By Alledinge.com
#20173 Akurat to jest bardzo indywidualna kwestia i zależna tylko i wyłącznie od tego jaki gust posiadasz i w jakim stylu chcesz mieć zaproszenia na swój ślub. Ciekawych propozycji oraz sklepów nie brakuje, możesz wybrać niemal dowolny wzór i kolorystykę.

www.Alledinge.com
By basiaa90
#25432 Zaproszenia na ślub można zrobić samodzielnie, ale raczej mało kto korzysta z tej opcji - wygodniej i oszczędniej kupić gotowe, zwykłe zaproszenia. Warto się rozejrzeć się w sieci, choćby na http://marsgraf.pl - są tam dziesiątki ładnych, estetycznych zaproszeń na ślub, w dość niskich cenach.
By monikabert90
#42409 Jeśli natomiast kogoś z Was interesowałyby jakieś oryginalne i nietuzinkowe zaproszenia na roczek, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego https://happenings.pl/zaproszenia-na-roczek, gdzie znajdziecie naprawdę całkiem duży wybór takich zaproszeń ;) Jestem przekonana, że uda Wam się tam coś wybrać :)
By franksa
#43350 Organizując ślub wybierzcie sobie jakiś motyw przewodni. Jeżeli to zrobicie to z wszystkim będzie wam łatwiej - z dekoracjami, winietkami, zaproszeniami. Tu będziecie bazować na jednym motywie, odpowiedniej kolorystyce. Myślę, że nie powinno być problemu ze znalezieniem odpowiednich zaproszeń w internecie. Takie sklepy jak https://zaproszenia-przemysl.pl Mają bardzo duży ich wybór.