Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By diablica
#41772 Witam,
ostatnio zauważyłam podczas szczotkowania zębów, że moje zęby zrobiły się jakby słabsze, powiem nawet więcej jakby bardziej wrażliwe. Zaczęłam szukać przyczyny w internecie i tak trafiłam na stronę https://www.listerine.pl/5-glownych-prz ... osci-zebow na której były podane powody, czemu moje zęby mogły takie być. Otóż moja dieta mogła znacznie wpłynąć na moje zęby, pracuje bardzo długo więc czasami nie patrze nawet na to co jem, ale pora to zmienić mam zamiar zmienić dietę, ale najpierw pora na wizytę u stomatologa!
By aguś1
#46046 Niewątpliwie warto dbać o swoje zęby. Trzeba to robić każdego dnia, aby były białe i zdrowe. Właśnie dlatego zdecydowałam się na zmianę szczoteczki z elektrycznej na soniczną. Efekt jest naprawdę super! Tutaj https://www.shop-dent.pl/pl/c/Szczoteczki-soniczne/95 zamawialiśmy. Mają pojedyncze sztuki oraz zestawy. Poszukajcie odpowiedniej dla siebie w konkretnym budżecie.
By lako
#47645 a ja mam zagwostkę bo zastanawiam się czy nie założyć sobie aparatu na zęby- zawsze miałam krzywe, a teraz jak rosną mi ósemki to już w ogóle robi się tragedia... znacie może tego ortodontę http://www.ortodonta-gdansk.eu/ ? planuję się umówić na wizytę kontrolną
By Arkadia
#48700 Ja to mam skłonności do paradontozy i muszę nawet używać specjalnej pasty. Teraz będę chciała zmienić stomatologa, bo jakiś temu mojemu do końca nie ufam. Myślałam, żeby skorzystać z wizyty w klinice Dental Pro w Gdyni Pogórze. Może ktoś z Was zna ich metody leczenia i ze mną się podzieli uwagami? Moja mama wprawdzie jest zachwycona, ale zawsze im więcej opinii tym lepiej.