Dyskusje o prezentach dla kobiet
By viker1
#28024 Co do zdrowego żywienia i odchudzania to muszę szczerze się przyznać, że słabo mi to idzie... jakis miesiac temu znalazlem stronke https://glodny.pl/ zamowilem sobie raz jedzenie i jest takie dobre, ze co weekend robie sobie "cheat meal day" i wiadomo przez tydzien te kalorie co spalę w weekend nadrobię i tak moja waga niestety stoi w miejscu, ale co ja poradze skoro ja lubie dobrze sie najesc?!

By ferox
#29001 We wszystkim trzeba znać umiar tak naprawdę. Dobrze jest czasem np. podczas ochudzania skorzystać z serwisu takiego jak http://glodny.pl/ i czasem zamówić coś dobrego ;) Jeżeli od razu przerzucimy się na rygorystyczną dietę, to istnieje duże ryzyko, że nie uda nam się przetrwać.
By Nostalgia
#29483 Zdrowa żywność i aktywność fizyczna to klucz do skutecznego odchudzania, im szybciej to zrozumiemy tym lepiej dla nas i naszego zdrowia. Ja zastanawiam się nad nimi http://cityfit.pl interesuje mnie sprawdzone miejsce gdzie pod okiem specjalistów mogłabym ćwiczyć i poprawić swoją kondycje.
By sasza
#29686 Odchudzanie składa się z dwóch bardzo ważnych kwestii. Pierwsza z nich to ruch - najlepiej w tym celu iść zapisać się na siłownię, gdzie mamy duży wybór zajęć fitness, na przykład http://www.energym.com.pl/5-enerfitness. Druga to dieta. Wiem po sobie, że wystarczy po prostu ograniczyć kalorie, a waga sama będzie spadać.
By adik356
#30269 Chcąc się odchudzać, warto zdecydować się na połączenie zdrowego odżywiania z aktywnością fizyczną. Nie trzeba biegać, czy katować się na siłowni pod okiem trenera personalnego - równie dobrze można zdecydować się na jazdę na rowerze. Ten, można kupić na https://www.rowerzysta.pl/rowery-dla-pan.html - sklep poza rowerami posiada w swojej ofercie również niezbędne akcesoria.
By pamela
#30328 Przy odchudzaniu warto jednak nie przesadzac, bo mozna zrobic sobie krzywde. Ja zamieszalam i jelita nie wytrzymaly. Calkiem rozregulowalam trawienie i dopiero z pomoca intesty udalo mi sie wrocic do normy.