Dyskusje o prezentach dla kobiet
By grzegorz.tukaj
#2642 TwojeZywienie.pl, stara się z dużym zaangażowaniem pomagać klientom uzyskać przez nich zaplanowany cel zdrowotny oraz to aby poprawili swoje samopoczucie i wygląd, opracowuję indywidualne programy kontroli wagi dostosowane do indywidualnych potrzeb danego klienta.


W ciągu kilku lat zaufało mi wielu Klientów, których zadowolenie jest dla mnie najlepszą rekomendacją, a zarazem satysfakcją z pomocy drugiemu człowiekowi.

Nasz sukces zawdzięczamy w głównej mierze wszystkim użytkownikom, klientom oraz długoletniej współpracy z firmą Herbalife oferującą fantastyczne, zdrowe suplementy diety.
Naszym celem jest nie tylko sprzedawanie produktów, ale to abyś skutecznie dążył(a) do wyznaczonego przez siebie celu, a przez to uzyskał(a) najlepsze rezultaty, naszym celem jest również nawiązanie dobrych relacji z naszymi klientami.

A teraz trochę o Herbalife :
Herbalife to największa firma produkująca produkty do kontroli wagi, a także jedna z największych firm produkująca suplementy diety. I to my właśnie jesteśmy liderem branży Wellness.

Zobacz co oferujemy :

www.twojezywienie.pl
www.facebook.pl/twojezywienie


Zapraszam

By kasjopea
#9321 A ja tam chyba wolę zaufać dietetykowi niż jakimś suplementom. Dietetyk stworzy przynajmniej jadłospis dopasowany do moich potrzeb, tak aby posiłki były smaczne, lecz jednocześnie zdrowe. Sama co prawda interesuję się zdrowym odżywianiem i mam w planach kurs dietetyki w Akademii Dietetyki, ale jak na razie nie czuję się jeszcze odpowiednio wykształcona w tym kierunku, aby odchudzać się na własną rękę.
By tosiaczek
#10174 tak od samej kawy -9 kg niezły żart ! nic wam nie pomoze drogie panie dopoki nie podniesiecie pup z kanap ! taka jest prawda ! ja od miesiaca cwiczę ostro i zdrowo się odzywiam wg mojego zapotrzebowaniam ktore sobie wyliczyłam na http://metasport.pl/ wiem ile białka, ile wegli i tłuszczów musze jesc...grunt to poznac chcocby podstawy zdrowego odzywiania i nie wierzyc w cudowną moc kawy :P
By lilka91
#10786 Jeśli chcemy dać komuś prezent związany ze zdrowym odżywianiem najlepiej kupić wyciskarkę z http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/wyciskarki-pionowe lub jakiś strój do ćwiczeń. Oczywiście jeśli wiemy, że dana osoba się nie obrazi za taki prezent :) Ja na pewno nie strzeliłabym focha za wyciskarkę :D Od dawna marzy mi się taki sprzęt w domu ale nikt mi nie chce kupić:P