Dyskusje o prezentach dla kobiet
By aleksandra12
#24816 Co myślicie o tym aby podarować bliskiej osobie na prezent trochę zdrowia? Znalazłam tutaj http://4krokidozdrowia.org.pl/ taki program o nazwie colo vada - ma za zadanie oczyścić nasz organizm. Myślicie, że to dobry pomysł? Ja sama zamierzam z tego skorzystać i pomyślałam, że przy okazji mogłabym obdarować tym bliską mi osobę.
By gerd
#30557 Zdrowy tryb życia potrafi dostarczać też mnóstwo przyjemności, gdy żyje się zdrowo ma się o wiele więcej energii, wstanie o 5 rano to wtedy żaden problem. Czytając bloga http://www.zrodlozdrowia.pl/dieta-od-sw ... oczyszcza/ będziesz wiedzieć, co jeść i jak ćwiczyć, by być fit
By PrezentyLubie
#30688 Zdrowie jako prezent, ale w jakiej formie? Ja to raczej myślałam o zachęceniu kogoś do zmiany trybu życia, zaczynając od diety, które jest dość istotna. Niestety, aby to zrobić i móc kogoś wspierać trzeba mieć jakieś pojęcie o temacie. Ja akurat dużo czytam i tak ostatnio natknęłam się na artykuł o magnezie > https://portaldlazdrowia.pl/magnez-rola-w-organizmie/ Powiedzcie sami czy to nie jest idealny sposób i początek chociazby próby osiągnięcia chociaż częściowo zdrowego trybu życia ?
By barto776
#34812 Bardzo dbam o swoje zdrowie. Trzymam się diety, którą ustalił mi mój trener oraz regulanie chodzę na siłownie. Niedawno natrafiłem na strone https://duochlorofil.pl/chlorofil-wlasc ... stosowanie , na ktorej znalazlem znakomitej jakosci suplement diety chlorofil w płynie. Zacząłem go stosowac do mojej diety i jestem bardzo zadowolony z efektów.