Dyskusje o prezentach ślubnych
By DeadMan
#44973 O zdrowie należy dbać bez względu na wszystko, więc jeśli ma ktoś jakieś podejrzenia co do stanu organizmu, to powinien udać się do lekarza pierwszego kontaktu i zbadać się. Gdyby potrzebna była pomoc specjalistyczna, to na pewno przyda się kontakt do ortopedy - https://www.adrianstepinski.com/kontakt/.
By AdamHuty
#45052 Ja już od bardzo dawna miałem na coś alergię, ale do tej pory nie wiedziałem na co konkretnie. Ostatnio udałem się w końcu do alergologa i okazało się, że mam uczulenie na roztocza. No co zrobić? Trzeba jakoś żyć... Postanowiłem z tym walczyć i zdecydowałem się kupić preparat na roztocza https://acarix.pl/. Może w końcu zacznę normalnie żyć :)
By sarasara
#45076 Zgadza sie, zdrowie , to najwazniejsze co mamy. Dlatego ja regularnie robie sobie badania i moich bliskich rowniez do tego zachecam. Ostatnio nawet udalo mi sie namowic rodzicow na zrobienie badan w zwiazku z akcja droga do zdrowia, skorzystali, ja z mezem rowniez, polecam
By dependa
#51094 Ja regularnie odwiedzam lekarza ,szczególnie ginekologa raz na 6 miesięcy to bardzo istotne, gdyż lekarz moze postawić szybciej diagnozę i wdrożyć szybkie leczenie, gdy chodzimy do niego regularnie, tak samo z badaniami. Może szybko zareagować, a bardzo istotnym elementem jest kalendarz badań ginekologicznych https://antykoncepcjanamiare.pl/kalenda ... wykonywac/ Każda kobieta powinna je wykonywać regularnie.
By natalia_12
#51760 Jesli poszukujecie firmy, ktora zapewnia profesjonalna obsluge lekarska dla pracownikow wielu firm, to polecam firme Evita, ktora specjalizuje sie w medycynie pracy. Wiecej informacji znajdziecie na stronie http://www.evita.med.pl/
By prezun
#52257 Mi się wydaje, że najlepszym prezentem jaki sobie można zrobić, to dbanie o zdrowie. Niestety w ramach NFZ jest to bardzo trudne. Biorąc pod uwagę ile się czeka, niejeden może nie dożyć wizyty. Moim zdaniem to niepoważne, że do kardiologa w ramach NFZ czeka się nawet rok: https://warszawa.gdzienajszybciej.pl/kardiolog/ .
By grazka
#52303 Zdrowie w dobie koronawirusa gra kluczową rolę. Trzeba na siebie uważać i rozsądnie podchodzić do tematu. Należy zawsze zakładać maseczkę jeśli wychodzi się w miejsca publiczne, fajne że teraz jest też alternatywa do tradycyjnych maseczek https://www.permanent24.pl/pl/p/Przezro ... chania/328 w których oddycha się swobodnie nawet w upalne dni.
By atomek
#53503 Myślę, że jeśli chodzi o nasze zdrowie to z całą pewnością warto jest się nad nim pochylić i o nie zadbać. Ja również jestem zdania, że dobrym pomysłem jest ubezpieczenie od koronawirusa https://kioskpolis.pl/ubezpieczenie-od-koronawirusa/ które w sumie jest w stanie nam zapewnić odpowiednie zabezpieczenie. Jak dla mnie jest to bardzo dobry wybór.
By Karol87
#53573 o zdrowie trzeba dbac choc wiem ze w starszym wieku jest to trudniejsze. Opiekowalam sie przez jakis czas moim teściem w domu ale niestety ze wzgledu na zycie prywatne i pracę nie moglam zapewnic mu dobrych warunkow. Dopiero w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu teść znalazł profesjonalną i całodobową opiekę - personel doklada wszelkich staran aby ich podopieczni czuli sie tu jak w domu. Bylam , widzialam i cieszę się ze takie miejsca są :)