Dyskusje o prezentach ślubnych
By julianna12
#53667 Nasze zdrowie jest najważniejsze, ja staram się co jakiś czas chodzić na badania kontrolne żeby wiedzieć czy wszystko jest w porządku. Niedługo tutaj https://cmp.med.pl/cmp-goclaw/reumatolog/ się wybieram do reumatologa bo mam bóle stawów i kości i moja lekarka mnie tam skierowała.
By Hela
#53672 Co jaki czas chodzicie do lekarzy specjalistów na kontrolę? Zastanawiam się, czy umówienie się po pół roku na wizytę do pulmonologa Łódź https://www.adamantczak.pl/zakres-uslug.php będzie odpowiednim czasem na wizytę? Mam nadzieję na wprowadzenie nowych terapii. Może pojawiły się jakieś nowe leki, nie chciałabym ich przegapić.
By ja9302
#53837 Przyszła jesień, więc odporność również spada i czytam sobie o różnych chorobach, które mogą dać objawy przeziębienia i wcale nim nie będą. Jedną z takich chorób jest mononukleoza, o której bezpośrednio przeczytacie sobie na stronie https://ktomalek.pl//blog/mononukleoza-objawy-i-sposoby-leczenia/w-364 . Szczegółowe informacje, które pozwolą Wam zadbać o zdrowie.
By heweea
#53964 Nie ma co ukrywać, że dbanie o zdrowie jest najważniejsze. U mnie bardzo często pojawia się nawracająca grzybica pochwy. Jak tylko czuję, że mam pierwsze objawy to od razu stosuję octenisept w sprayu. Działa szybko i przynosi natychmiastową ulgę. Można go kupić bez recepty w każdej aptece.
By firena
#54633 Oczywiście, jest w sieci dużo porad na temat ubezpieczeń ale ja skorzystałam z podpowiedzi mojej siostry i też podobnie jak ona wykupiłam prywatne ubezpieczenie zdrowotne bo zależy mi na uzyskaniu ochrony swojego zdrowia i życia oraz zapewnienia bezpieczeństwa finansowego rodzinie
By vaiolla
#54881 O zdrowie trzeba dbać, tym bardziej w okresie jesienno-zimowym, kiedy sporo panuje wirusów etc. Warto więc dowiedzieć jakie dobre domowe sposoby na ból gardła, czy inne objawy przeziębienia. Wtedy będziecie mogli szybko zareagować na początki grypy etc.
By majka232
#56683 Ja mam nieco inne problemy zdrowotne bo miałam problem z poprzednią cytologią i ginekolog mi też przez tel poradził żebym kupiła papilocare i stosowała przez pół roku bo to pewnie wirus hpv się uaktywnił. Teraz mam zrobić powtórne badanie i nie wiem gdzie z tym iść