Dyskusje o prezentach ślubnych
By Akmon
#38790 Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć.
By Maks231
#40693 Jest dużo aplikacji na telefon, które służą do obliczania zapotrzebowania kalorycznego :D
By larvek
#43053 Staram się dbać o zdrowie tak jak tylko mogę. Ogólnie to teraz zainteresował mnie temat https://www.taniepestki.pl/joint-doctor ... siona.html czyli medycznej marihuany choć nigdy nie miałem okazji to chyba zacznę ponieważ wiele osób chwali, że lepsze samopoczucie i ogólna kondycja organizmu.
By cleganebowl
#43338 Według mnie, zdrowie jest najważniejsze i nie powinniśmy lekceważyć, gdy coś nas boli. Ostatnio moja babcia miała badanie o nazwie : koronarografia Na szczęście w sieci znalazłam ciekawy artykuł na temat tego, jak sie przygotować do takiego badania serca :)
By ArkadiuSz
#43416 Jeśli chodzi o zdrowie to tutaj koniecznie sprawdź również portal https://zdrowie-kobiety.pl/ który porusza tematy zdrowia u kobiet (i nie tylko), ale również diety, ruchu, czy też naszego samopoczucia. Warto zmienić kilka rzeczy w życiu codziennym, abyśmy nie tylko czuli się lepiej ale też dobrze wyglądali i mogli cieszyć się życiem!
By adik356
#43915 Zadziwia mnie to jak szybko można pożegnać się ze zdrowiem a nawet życiem. Wydaje mi się, że w niektórych sprawach ludzie za bardzo sobie odpuszczają, co później ma straszne skutki. Na stronie: https://www.hellozdrowie.pl/temat/tezec/ znalazłem mnóstwo informacji na temat tężca. Mimo tak łatwo dostępnej ludzi wielu ludzi wciąż nie wie jak przebiega tężec, jak można się nim zarazić i jak temu zapobiec. A jest to wiedza ratująca życie i zdrowie.
By barto776
#43986 Co powiecie na temat oferty oczyszczacze powietrza ? Przeglądałem wczoraj internet w poszukiwaniu oczyszczacza powietrza i natrafiłem na ich oferte . Wybór jest bardzo duzy a ceny zroznicowane.
By Lady_Diana
#44919 W zdrowiu ważna jest profilaktyka. Kobiety są szczególnie narażone na różne dolegliwości, których nigdy nie powinny bagatelizować. Inaczej powinna o siebie dbać 20-latka, inaczej 30-latka itd. Możesz o tym więcej przeczytać, tutaj. Jeśli coś cię niepokoi, nie zwlekaj i umów się do lekarza, a raz na jakiś czas rób profilaktyczne badania.