Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By KeKuLski
#60395 moja babcia kilka dni temu upadła, jak wracała ze sklepu skarżyła się, że bolą ją kolana i kostka, pomyślałem nie ma na co czekać i umówiłem ją do przychodni Multimed (polecam jeśli jesteście z Warszawy) gdzie wykonano jest usg stawu kolanowego i stopy. To świetna przychodnia dla osób w różnym wieku, mają nowocześnie wyposażone gabinety, a doświadczeni lekarze umiejętnie podchodzą do każdego pacjenta
By dona89
#60418 A jak dbacie o zdrowie waszych maluszków? Ja ostatnio znalazłam artykuł, jak dbać o pępek u noworodków , który jest również istotny. Tym bardziej, że po narodzinach trzeba odpowiednio go pielęgnować. Na pewno ta wiedza mi się przyda, bo niedługo mi się przyjdzie opiekować takim maluszkiem :).
By bowlclegane
#63938 Haluksy są dużym problemem, można powiedzieć że bardzo niewygodnym. Przede wszystkim warto odwiedzić lekarza, który doradzi co zrobić, żeby sobie pomóc. Jeżeli szukacie jakiegoś sprawdzonego specjalisty w tym zkaresie, to sprawdźcie sobie najpierw CM GAMMA. Słyszałam o nich wiele dobrego, więc myślę, że nie będziecie zawiedzeni.
By jconroy
#64131 Moim zdaniem duży wpływ na zdrowie ma sen. Często okazuje się, że środowisko stresowe, w którym obcujemy ma ogromny wpływ na jakość naszego snu, a co za tym idzie – na funkcjonowanie całego naszego organizmu. Próbujemy sobie radzić ze stresem na różne sposoby, nie zawsze skutecznie. Obniżony poziom melatoniny w organizmie powoduje problemy ze snem. Wiele więcej na ten temat znalazłam w poradniku bodypak.
By miko
#64550 Staram się dbać o swoje zdrowie często odpoczywając, korzystam wtedy z książek . Teraz przerabiam powieść pt " Czerwony Pająk. Cztery żywioły Saszy Załuskiej. Tom 4" z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/autor/katarzyna-bonda . To ostatnia książka Katarzyny Bondy o profilerce Saszy Załuskiej. Autorka wraca tutaj do wątków z pozostałych części, wszystko składa się w całość.