Dyskusje o prezentach dla kobiet
By Andrzej24
#29825 Chcę sprawić żonie zegarek na rocznicę ślubu. Czy uważacie to za odpowiedni prezent? myślę o jakimś droższym zegarku, tak do 700zł mogę wydać. Szukam z marki Michael Kors i Karen Millen. Może jakieś kobiety doradzą? :) mam na oku ten https://e-zegarek.pl/zegarki-karen-mill ... illen.html
By Arena
#29857 Bardzo ciekawa opcja, kobiety uwielbiają takie prezenty, więc sama podrzucę Ci pomysł na zegarek: https://diamonddreams.pl/pl/p/Zegarek-D ... intage/111 , który mnie podoba się bardzo i pewnie go zamówię też dla siebie. Jest klasyczny, czarny, więc będzie pasował do każdej kreacji, tej eleganckiej i tej swobodniejszej. No i za te pieniądze to możesz kupić nawet dwa różne, żeby miała na zmianę, w zależności od nastroju, kreacji czy pory roku.
By Dijon21
#29975 Taki prezent na pewno bardzo żonę ucieszy. Zegarek to przydatna rzecz i do tego ozdoba. Do takiego zegarka możesz dokupić także jakiś skromniejszy upominek jak np. dobrej jakości profesjonalne kosmetyki do włosów (https://www.gobli.pl/loki-c3835). Pewnie sama rzadko sobie kupuje kosmetyki z wyższej półki więc na pewno się ucieszy jak otrzyma je od Ciebie.
By Ramoneska
#30142 Eh, ten podany przez Ciebie to nie bardzo :? Głównie dlatego, że co druga może taki mieć. Jeśli prezent dla żony to tylko stylowy. Na przykład taki zegarek osin mógłby być strzałem w dziesiątkę :mrgreen: Przynajmniej, gdybym ja miała żonę, na pewno bym taki kupiła :lol: