Dyskusje o prezentach na dzień mamy 26 maja
By KIRS
#7788 Witam

Mamy dla Państwa super ofertę zegarków damskich oraz męskich takich marek jak Gino Rossi, Pacific, Perfect, Geneva, Jordan Kerr i inne.
Początek nowego roku to okres wyprzedaży a my przygotowaliśmy dla Państwa hiperwyprzedaż, zegarki tańsze nawet o 50% od ceny rynkowej.

Zapraszamy na:
http://www.sklepkirs.na.allegro.pl

By lilka91
#9872 Zegarek to fajny pomysł na prezent. Chciałam kupić zegarek dla dziadka ale znalazłam na http://klubseniora.pl/ ciekawe zajęcia dla seniorów i postanowiłam go na nie zapisać. Wydaje mi się, że gimnastyka umysłu o wiele bardziej dziadkowi sie przyda niż zegarek:)
By roszin
#10602 Ostatnio zamówiłam zegarek damski na http://allinside.pl Myslałam, że minie troche czasu, zanim go założe. Nie mam dobrego doświadczenia, jeśli chodzi o czas dostawy przesyłki. A tu zdziwienie. Zegarek po 5 dniach u mnie i to jeszcze jaki ładny. :)
By sylwia4012
#11435 Moim zdaniem świetny prezent. Sama zastanawiam się nad takim prezentem. Widziałam bardzo ładne zegary na ścianę na: http://www.sklep.modernclock.pl . Są tam zegary do kuchni, pokoju i salonu. Każdy znajdzie coś dla mamy. Zegary są bardzo nowoczesne i pasują do każdego wnętrza idealnie, nie ważne czy jest to styl nowoczesny czy gotycki.
By Karinka
#12260 A co myślicie o zegarku cebuli takim na łańcuszku, chowanym do kieszeni marynarki? Dla miłośnika stylu retro powinien być, jak znalazł prawda? A cena równie dobra, jak zegarka na rękę http://dobrezegarki.pl/zegarki-meskie Zdecydować się, czy raczej nie?
By olawmodzie
#12497 Zegarek jest fajnym pomysłem, ale tylko jeśli wiesz jaki Twojej mamie się podoba. Bo bez sensu kupować zegarek, który potem będzie leżeć. Co do wyboru to tu widziałam fajne http://sprzedajemy.pl/zegarki-i-bizuteria/bizuteria-dla-pan ludzie wystawiali niektóre nowe, za które w sklepie musisz zapłacić nawet o kilkanaście złotych więcej. Mnie osobiście podoba się ten złoty.