Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By KIRS
#8717 Witam

Zapraszam do nowo otwartego sklepu internetowego

http://www.sklepkirs.pl

Oryginalne zegarki marki Bisset, Rubicon, Pacific, Perfect, Gino Rossi, Geneva.
Konkurencyjne ceny oraz liczne rabaty.
Dla każdego nowego klienta zarejestrowanego w sklepie 7% rabatu + kupon rabatowy na kolejne zakupy.

Zapraszam
By mane
#23088 Dla dziadków ostatnio kupiłam aparat do mierzenaia ciśnienia z diagnosis, byli bardzo zadowoleni, od tego momentu swoje ciśnienie mają pod kontrolą i ja jestejmn bardziej spokojniejsza.
By mari91
#63528 Witam, zegarek to dobra opcja, jednak myślę, że w takim wieku najważniejsza jest troska o zdrowie. W tamtym roku zamówiłam mojej babci ciśnieniomierz w sklepie internetowym Diagnosis. Produkt przyszedł bardzo szybko i działa do dzisiaj.
By AldonaJJ
#64477 Bardzo fajne zegarki damskie eleganckie znajdziecie tutaj - https://naczasie.pl/466-zegarki-damskie-eleganckie Mają szeroki wybór i też ceny w porządku, urozmaicone - każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. Ja do zegarka jestem tak przyzwyczajona, że nie wyobrażam sobie nie nosić żadnego :)
By Dara987
#64613 Przed kupieniem zegarków, polecam Ci zapoznać się z artykułem ze strony: http://petronews.pl/zegarki-casio-przew ... powy-2021/ . Dowiesz się z niego na jakie zegarki warto zwrócić uwagę, więc na pewno kupisz fajny, solidny prezent. Polecam - sama sporo się dowiedziałam z tego artykułu.