Dyskusje o prezentach dla kobiet
By BasiaBasia
#36070 Ja polecam zestawy naturalnych kosmetyków z https://malafabryczka.pl/kategoria/piel ... -ciala/454 W skład takiego zestawu mogą wchodzić mydełka, olejki, świece, masło Shea. Zamawiałam tam już kilkakrotnie i zawsze byłam zadowolona. Kosmetyki zapakowane jak na prezent, obdarowana koleżanka była bardzo zadowolona. Nawet zamówiła podobny zestaw dla Swojej teściowej.

By olakarola
#37091 A może jako prezent kupić coś pożytecznego a zarazem pomocnego dla ukochanej czyli zestaw do regeneracji paznokci? Wszystko na ten temat łącznie z propozycją zestawu znajdziesz tutaj http://goldenrose.pl/jak_zregenerowac_paznokcie_po_hybrydach.html Warto się zainteresować bo okazuje się że można samemu zadbać o paznokcie i odpowiednio zadbać bez ingerenci kosmetyczki.
By Golderniejak
#37711 Ja lubię jak to się mówi prezenty składaki. Nie właśnie jedną większą rzeczy tylko kilka mniejszych, aby zaspokoić wiele potrzeb. Dla siostry planuję kupić Słuchawki Douszne, Bezprzewodowe - Ceneo.pl, ona dużo pracuje na kompie i na pewno taki prezent jej się przyda, nie wiem tylko co jeszcze mogę jej dorzucić do paczki, raczej z innej dziedziny czegoś szukam, może ktoś podpowie?