Dyskusje o prezentach dla kobiet
By AnetaM
#29946 Bardzo ładne te zestawy z supergalanteria.pl , są też zestawy skórzana torebka+portfel, nieco droższe, ale też dobre na prezent dla niej :) ja bym się ucieszyła z takiego zestawu i Twoja kobieta na pewno też się ucieszy :)
By Tereska087
#29959 Myślę, że podany przez Ciebie pomysł na zestaw jest bardzo dobry. Na pewno przyda się każdej kobiecie. Możesz do niego dokupić jeszcze jakiś mniejszy upominek, jak np. zestaw pędzli do makijażu (https://www.ecarla.pl/pedzle-do-makijazu). To także jest coś, co każda z nas chciałaby mieć, ale niekoniecznie sama sobie kupi :)
By Klara1988
#30420 Zestaw jak najbardziej odpowiedni, ale łatwo o pomyłkę, bo kobiety lubią sobie takie rzeczy wybierać samodzielnie. Ja nie ryzykuję, szukam czegoś oryginalnego i rzadko się mylę ;) Ostatnio Kupiłam przyjaciółce na urodziny fotel relaksacyjny ;) Jest super zadowolona, a ja nie zaliczyłam prezentowej wpadki, wręcz przeciwnie! To mega wygoda taki model: http://pufy.pl/fotele/156-fotel-solid-modern-.html
By BasiaBasia
#36070 Ja polecam zestawy naturalnych kosmetyków z https://malafabryczka.pl/kategoria/piel ... -ciala/454 W skład takiego zestawu mogą wchodzić mydełka, olejki, świece, masło Shea. Zamawiałam tam już kilkakrotnie i zawsze byłam zadowolona. Kosmetyki zapakowane jak na prezent, obdarowana koleżanka była bardzo zadowolona. Nawet zamówiła podobny zestaw dla Swojej teściowej.